logo Indian
polaris
Indian Motorcycle

INDIAN CHIEF VINTAGE 2015

Indian Chief Vintage 2015 - AKCE!!! - 599 000CZK

 

Návrat legendárních motocyklů Indian na Český trh. Nová generace motocyklů Indian s novým motorem Thunder Stroke 111 c.i. vás okouzlí svým retro stylem kdy se vracíte do 50 let minulého století. Originál Indian motor je srdcem motocyklu a přichází s bohatým chromováním. Klasické hluboké blatníky patří již neodmyslitelně k modelům Chief. Chief Classic má vše co očekáváte od pohodlé jízdy na motocyklu.

Chief Vintage opravdu vypadá jako když pochází z poloviny minulého století. Nechybí typické plné blatníky, stardantní od roku 1940 a retro styl podtrhuje motor s odpovídajícími výfuky. Přitom stardartní výbava zahrnuje ABS, tempomat a bezklíčové startování. 2015 Indian Chief Vintage má 21 litrovou nádrž.

Jeden z klasických prvků Indian motocyklů je znak. Logo Indian bylo vytvořeno v roce 1910 a stalo se standartem našich motocyklů. K němu se o dva roky později přidala červená barva a společně vytvořily základní znak této historické značky. Neodmyslitelnou součástí je přední světlomet tak, jak byl dělán od roku 1947 - ikonická válečná čelenka. Hrdě namontovaná na vrcholu předního blatníku v chromovaném rámečku, toto světlo to dává jasně na jevo. "Toto je skutečný Indian."

Každý Indian Chief Vintage je vybaven vynikajícími brzdami a v souladu s tradičním stylem se výrobce rozhodl pokrýt brzdové třmeny. Výsledkem je čistý, elegantní a skvostně vyhotovený plechový kryt.

Ergonomie a styl - to všechno Vám poskytuje sada Beach Bar řidítek pro motocykl Indian Chief vintage. Tyto řídítka zajišťují jak pohodlé rukojeti, tak i mnoho ovládacích prvků a lze je doplnit koženým vakem. Vak je vyroben z prvotřídní kůže, na kterém nechybí ani logo indian. A jaký by to byl Indián bez třásní. Na detailech záleží! To dokreslují i zpětná zrcátka, která dynamický a příčně se zužující tvar a na jejich zádi je vyražené logo Indian. jsou uchyceny kovanými rameny pro větší pevnost a styl.

 


Objednávka předvedení

Máte zájem o předvedení nebo testovací jízdu? Domluvte si návštěvu v naší prodejně.MÁTE NĚJAKÉ DOTAZY OHLEDNĚ

MOTOCYKLŮ ZNAČKY INDIAN?
VOLEJTE, RÁDI VÁM JE ZODPOVÍME!

  778 464 002

OTEVÍRACÍ DOBA PO AŽ ČT 08:30 - 17:00
                                     PÁ 08:30 - 16:00
MIMO PRACOVNÍ DOBU DLE PŘEDCHOZÍ
DOHODY I O VÍKENDU NA T: 604 230 992